Real Estate investment in Israel | Investing in the Land of Israel | Buying Property Foreign investors guide

Home page | Contact | Links partners  Real estate investment in Israel | investing in the land of Israel | Buying Property Foreigners investors guide  נדלן למשקיעים בישראל

השקעות נדל"ן בישראל

בראיה לטווח רחוק נראה כי השקעות נדל"ן בישראל הינן אחד מאפיקי ההשקעה המשתלמים ביותר בישראל.
לאור העובדה שכמות הקרקע בישראל מוגבלת וישראל היא מדינת מהגרים עם ריבוי טבעי - הנדל"ן בישראל מתאפיין בשמירת ערך . להבדיל מהשקעות נדל"ן בחו"ל, מחירי הנדל"ן בישראל לא יורדים כמעט אבל יכולים להישאר באותו ערך שנים רבות.
לנו בתור ישראלים יש את היתרון להשקיע בנדל"ן בישראל מכיוון שאנו מכירים את השוק ואת מחיריו ואנו יכולים לבדוק את הנכסים

 

 לפני שאנו קונים אותם. בנוסף , נדל"ן בישראל מתאפיין במיסוי נמוך לעומת השקעות אחרות ולמשקיעים מחו"ל השקעה בנדלן בילא כל מי שמקשר בין החברים שלו לשכנה שרוצה למכור את דירתה הוא מתווך. אם ברצונכם להיות רציניים ולהיכנס לעובי הקורה, יש לעשות קורס תיווך נדל"ן שילמד אתכם את רזי הענף ואת הידע הרב הנדרש על מנת לעבור את בחינת רישוי למתווכי נדל"ן. לימודי נדל"ן אלו יקנו ידע והכרת תהליכים שיגדילו את הסיכוי לרווח יזמי מכובד. מתווך נדל"ן אשר לא עבר את בחינת הרישוי לא יוכל לעסוק בתחום הזה ולצבור מוניטין.שראל יכול להוות מקלט מס.
מאחר ויש מחסור בהתחלות בניה - שוק הדירות בישראל הוא כזה שהביקוש גדול מההצע ודירה בישראל ניתנת להשכרה באופן מיידי ובמחיר שמניב לבעליה תשואה טובה יותר מתשואה שיקבל מהשקעה של פיקדון בבנק ובנוסף, דמי השכירות לדירה ראשונה פטורים למס בהתאם לתיקרה שנקבעה על ידי רשות המיסים. בנוסף, יש לזכור שנדלן הוא נכס ממשי שניתן להעברה לדורות הבאים - רישום כירושה או כמתנה וניתן לממש השקעה זאת בכל רגע ורגע באמצעות מכירה וקנית נדל"ן.

קניה ומכירת נדל"ן בישראל

מפורסמים ועשירים רבים בעולם מתעניינים לגבי השקעות בישראל, הם מחפשים קרקעות עם נוף לים, בתל אביב, מישור החוף מהרצליה עד לנתניה ובאילת. לא מזמן שמענו על מדונה, איוונה טראמפ ואפילו יותר ויותר תושבי חוץ חרדים רואים באדמת ישראל הקדושה מקור השקעה כדאי.
לפני ביצוע עיסקת רכישה חשוב לעיין במסמכים / בנסח הטאבו ובמסמכי הזיהוי של המוכר במידה והם קיימים. במידה ונרכוש נכס באופן לא זהיר קיימת אפשרות שהנכס לא יוכל לעבור לבעלותנו והמשמעות היא שהשקענו את כספנו על קרן הצבי ולכן נבדוק:

1. זהות הבעלים של הנכס

מסחר בחוזי הפרשים על מניות, אנדקסים, סחורות, מתכות, ומט"ח

בואו להרוויח

מסחר בחוזי הפרשים  על מניות, אנדקסים, סחורות, מתכות, ומט"ח

2. הנכס נקי מכל חוב או שעבוד

3. האם התוכניות החלות על הנכס מתאימות לייעודו

4. האם יש זהות בין היתר הבנייה לבין הנכס הבנוי בפועל

5. האם ננקטו נגד בעלי הנכס בעבר או בהווה הליכי תכנון ובניה
 

מינהל מקרקעי ישראל

מינהל מקרקעי ישראל הוא הגוף המנהל את קרקעות המדינה , בניהולו של המינהל נמצאים 93 אחוזים משטח מדינת ישראל שהם כ-‎22 מיליון דונם.
רוכשי אדמות המינהל רוכשים אותן בחכירה לדורות ולא בבעלות. הרכישה היא באחת משתי דרכים:
חתימת "חוזה פיתוח" עם המינהל לפיו מתחייב היזם לפתח את הקרקע ולבנות עליה בהתאם לתוכניות שאושרו על ידי המינהל.
חתימת "חוזה חכירה" עם המינהל, בין אם על ידי האדם הפרטי שהקים את בית מגוריו על אדמת המינהל, בגמר בניית הבית, ובין אם על ידי מי שקנה דירה או נכס אחר, בבנין שהקים קבלן על אדמת המינהל .  המינהל גובה תשלום עבור דמי הסכמה כאשר הנכס עובר בעלות וכן גם גובה מס כאשר נבצע לנכס שינוי יעוד.

השפעת מיקום הנכס על מחירו

שוויה של דירת מגורים מושפע ממספר גורמים, וביניהם גורמים פיזיים, גורמי מיקום וגורמים סביבתיים. לנוף הנשקף מדירת מגורים, השפעה לא מבוטלת על שווייה.
לסוגי נוף שונים בארץ ישנו ערך כספי, הבא לידי ביטוי בתוספת שווי לדירת המגורים. למשל, נוף לים מניב תוספת משמעותית ביותר לשוויין של דירות מגורים. מיקום הנכס ביחס לים (או לשטחים הפתוחים למיניהם) חשוב לא פחות, ובייחוד שילובו עם נוף.
בנוסף, שיקולים הכרחיים בעת רכישת דירה למגוריכם הם - קרבה לבתי הספר, גני הילדים, החנויות ושירותים חשובים אחרים. סביבה טובה ומיקום טוב אף יסייעו בידכם בהמשך להגדיל את הרווחיות במכירת הדירה

.
השקעות נדל"ן בישראל    Real Estate investment in Israel

התמונות מאתרים -  http://www.bigfoto.com/      http://www.freepixels.com  http://www.sxc.hu

הכרויות שידוכים זווגים לנכים למוגבלים     ציוד מוצרים לתינוק ליולדת חבילות לידה       שמלות כלה סלון כלות